Iako je sat već otkucao jedan iza ponoći, Hrvatska je budna. Budan je i Bjelovar. U sklopu Terezijane organizirano je zajedničko praćenje utakmice Hrvatska – Panama, a atmosfera je već sada posebna.
Grad je i dalje pun. Pjeva se, navija, vijore se hrvatske zastave, a dobro raspoloženje ne jenjava. Nitko ni ne primjećuje da je ponoć odavno prošla – kada igra Hrvatska, vrijeme kao da stane.
Ako je suditi po ovim vatrenim navijačima okupljenima u srcu Bjelovara, naši Vatreni večeras imaju ogromnu podršku i jedan zadatak – razveseliti cijelu Hrvatsku pobjedom.
❤️🤍💙 Sretno, dečki! Držimo palčeve iz Bjelovara! Idemo Hrvatska! 🇭🇷 👏
Foto: Bjelovar.info







