26. listopada 2021

Crosst.hr
Crosst.hr
Crosst.hr
Crosst.hr
Crosst.hr
Crosst.hr
Crosst.hr

BJELOVARČANI NA TURNIRU ZAGREBAČKE BADMINTON LIGE U SEZONI 2015./2016.

DSC 0012

Na turniru nastupilo 18 polaznika UBK Bjelovar

U subotu 21. 05. 2016. održan je posljednji peti krug Zagrebačke badminton lige koji je okupio 60-tak natjecatelja iz Bjelovara, Koprivnice, Kutine, Prijedora, Siska, Vrbovca i Zagreba, a među kojima je nastupilo i 18 polaznika UBK Bjelovar.

Lucija Barišić u posljednjem kolu ZBL – e u konkurenciji djevojčica 1. – 4. razreda u kojoj je nastupilo 12 natjecateljica uvjerljivo je osvojila fantastično 1. mjesto , te potvrdila da je u ovom trenutku najbolja u svojoj konkurenciji. Laura Nikšić osvojila je izvrsno peto mjesto, a dobre rezultate postignule su i Nika Rumenjak ( 9. mjesto ), te Sara Gičev u svom prvom nastupu solidno 11 mjesto.

U konkurenciji dječaka 1. – 4. razreda u kojoj je nastupilo 14 natjecatelja, gdje su čak četiri dječaka konkurirala za prvo mjesto u ukupnom poretku, Fran Čanić osvojio je fantastično 2. mjesto, dok je Bojan Radičević osvojio je izvrsno peto mjesto , Fran Kaminski odlično sedmo mjesto, Domagoj Derifaj 9. mjesto, te Filip Ileković solidno 13. mjesto.

U konkurenciji dječaka 7. – 8. razred nastupilo je osam natjecatelja, a u jakoj konkurenciji Karlo Pleskalt osvojio je fantastično 1. mjesto. Marko Dončević plasirao se je na odlično 4. mjesto, dok je Antonio Klemić osvojio 8. mjesto.

U konkurenciji djevojčica 7. – 8. razreda nastupile su 4. natjecateljice, a Mihaela Mesarov osvojila je izvrsno 3. mjesto, dok je Anja Periša osvojila 4. mjesto.
U konkurenciji dječaka 5. – 6. razred nastupilo je 11 natjecatelja, a Tin Čanić osvojio je odlično peto mjesto.

U konkurenciji djevojčica 5. – 6. razred nastupilo je 9. natjecateljica, a Ema Mihaljev osvojila je odlično peto mjesto. Dobre rezultate ostvarile su i Gabrijela Grudenić ( 7 . mjesto), te Nataša Uzelac ( 8. mjesto ).

Zahvaljujemo se roditeljima, te donatorima koji su nam pomogli tijekom sezone u nabavi rekvizita i opreme za što kvalitetniji rad s djecom, te nam na taj način omogućili da postižemo sve bolje rezultate ( Educirajme.com, Koestlin, caffe bar Neopravdani, Sambi d. o. o., Hrvatske šume d. o. o., TPO Feletar, Pizzeria Donald Duck..)

ORGANIZATOR: Zagrebački badminton savez
IZVRŠNI ORGANIZATOR: BK Medvedgrad 1998.
MJESTO I VRIJEME: Velesajam, paviljon 25. , dvorana „ Turbo Limač“

UBK Bjelovar

REZULTATI ZBL – 5.krug
Djevojčice 7.-8. razred

1.Petra Senfner
2.Gabrijela KLepec
3.Mihaela Mesarov
4.Anja Periša

Dječaci 7.-8. razred

1.Karlo Pleskalt
2.Dušan Cvijić
3.Vili Sinković
4.Marko Dončević
5.Đorđe Stevanić
6.Luka Radić
7.Luka Pinturić
8.Antonio Klemić

Djevojčice 1.-4. razred
1.Lucija Barišić
2.Vlatka Kopsa
3.Zrinka Kopsa
4.Ana Pranić
5.Laura Nikšić
6.Kora Špehar
7.Ema Delić
8.Petra Todorić
9.Nika Rumenjak
10.Jona Lordanić
11.Sara Gičev
12.Maris Debelić

Dječaci 1.-4. razred

1.Ivan Korunda
2.Fran Čanić
3.Mihael Pjatakov
4.Luka Bevanda
5.Bojan Radičević
6.Petar Košutić
7.Fran Kaminski
8.Borut Patčev
9.Domagoj Derifaj
10.Dino Lacić
11.Vedran Mačkala
12.Tin Hristov
13.Filip Ileković
14.Dorijan Žuti

Djevojčice 5.-6. razred

1.Gabrijela Klepec
2.Nika Matovina
3.Anja Matovina
4.Linda Terzić
5.Ema Mihaljev
6.Lea Bratković
7.Gabrijela Grudenić
8.Nataša Uzelac
9.Ena Kusuran

Dječaci 5.-6. razred

1.Martin Trtanj
2.Krešo Petričević
3.Jakov Ipša
4.Emil Sinković
5.Tin Čanić
6.Tin Peteranec
7.Ivan Lukić
8.Mateo Mišain
9.Karlo Kelečić
10.Jakov MAlić
11.Fran Baričević

Slične objave