
16.5.20112 godine u Velikom Grđevcu u prekrasno uređenom centru Mate Lovraka održana je izborna županijska skupština Mladih HNS-a Bjelovarsko-bilogorske županije.
Mlade HNS-a pozdravili su predsjednik ŽO HNS BBŽ Marijan Dautanac, koji je i organizirao ovu izbornu skupštinu, regionalna tajnica HNS-a Marija Puh, predsjednik Mladih SDP-a Marko Filipan, a u ime Podružnice Bjelovar mlade je pozdravio županijski tajnik HNS-a Željko Babić koji je ujedno i potpredsjednik Podružnice Bjelovar.
Za predsjednicu Mladih ŽO HNS BBŽ izabrana je Ines Vrbanić, koja je obećala da će u narednom periodu uložiti puno truda u afirmaciji ideja HNS-a jer su lokalni izbori pred nama i mladi, a pogotovo žene, trebaju na listama zauzeti mjesta koja su zaslužili.
Za potpredsjednice su izabrane Ivana Pirin iz Bjelovara i Jasmina Vitas iz Grubišnog Polja, a za tajnicu je izabrana Jelena Trgovac iz Čazme.