BJELOVAR – Iz tvrtke Hrvatske šume, Uprava šuma Podružnica Bjelovar, Šumarija Bjelovar, obavještavaju građane kako će od ponedjeljka, 29. lipnja, započeti radovi sječe, izvoza i otpreme drvne mase u šumi Tomaška.
Radovi će se izvoditi u gospodarskoj jedinici Bjelovarska Bilogora 114a, na području katastarske općine Tomaš, na katastarskoj čestici broj 1088, odnosno na području između naselja Prokljuvani i Maglenča.
Prema najavi Hrvatskih šuma, radovi će trajati do 20. srpnja 2026. godine, a obavljat će se radnim danima u vremenu od 7 do 15 sati.
Zabranjen ulazak u šumsko radilište
Zbog sigurnosti građana, tijekom izvođenja radova na snazi će biti zabrana ulaska u šumu, odnosno na područje šumskog radilišta.
Iz Hrvatskih šuma apeliraju na građane da poštuju postavljenu signalizaciju i upozorenja te da budu posebno oprezni prilikom kretanja u blizini područja na kojem se izvode radovi.
– Molimo građane za razumijevanje i oprez tijekom trajanja radova – poručili su iz Šumarije Bjelovar.
📲 Najbrže informacije – pratite nas na Facebooku, Instagramu i TikToku!
Izvor: Šumarija Bjelovar





