Petak na Adventu u Bjelovaru donosi pravu blagdansku čaroliju za cijelu obitelj – od starogradskih melodija i šetnje s Bakom i Djedom Mrazom do koncerta i upoznavanja čeških božićnih običaja.
Uvodni blagdanski ugođaj
Korzo, park i Božićni glazbeni paviljon u petak, 19. prosinca, će se pretvoriti u pozornicu ispunjenu svjetlima, glazbom i osmijesima, idealnu za obiteljski izlazak ili večernju šetnju s društvom.
Program je raspoređen tako da se događaji nadovezuju jedan na drugi, pa bez žurbe možete uživati u svakoj adventskoj stanici grada.
Dnevni program za obitelj
🎼 17:00 –Božić uz vergl s Dubravkom Kovačevićem na korzu, uz zvukove starogradskih melodija koje će vas vratiti u neka romantična vremena.
🎅 18:00 –Šetnja s Bakom i Djedom Mrazom kroz korzo i središnji gradski park, savršena prilika da najmlađi dožive pravu božićnu bajku iz prve ruke.
📸 19:00 –Druženje i fotografiranje s Bakom i Djedom Mrazom u Kući Bake i Djeda Mraza u Ulici V. Lisinskog, gdje vas čekaju uspomene za obiteljski album.
Večer uz češke običaje
🎼 U 19:00 sati u prostoru Češke obeci Bjelovar u Ulici A. K. Miošića 28 održava se program Češki Božić – češki božićni običaji, koji donosi zanimljiv uvid u tradiciju češke zajednice u Bjelovaru.
Očekuju vas božićne pjesme, običaji i atmosfera srednje Europe, idealna za sve koji vole spajati kulturu i blagdansko raspoloženje.🎄
Večer kod božićnog paviljona
Predivnu adventsku večer u Bjelovaru obilježit će od 19 sati koncert grupe Svadbarskim sokakom u Božićnom glazbenom paviljonu, koji će donijeti dobro poznate hitove Zdravka Čolića i veselu atmosferu na središnji gradski trg.
Uz tople napitke s adventskih kućica i glazbu uživo, petak na Adventu u Bjelovaru idealan je početak blagdanskog vikenda.
Foto: Bjelovar.info

