Općina Rovišće poziva na Jesensko prvenstvo u šahu koje će se održati u utorak, 29. listopada, od 12 do 14 sati u Sportskoj dvorani Osnovne škole Rovišće. Organizator je Osnovna škola Rovišće i Šahovski klub „Ivan Dvoržak“. Pravo nastupa na prvenstvu imaju svi učenici OŠ Rovišće, a prijave se vrše kod profesora Tjelesne i zdravstvene kulture ili na licu mjesta. Osigurane su i nagrade: 2 pehara, 6 velikih medalja, 12 malih medalja te 44 predmetne nagrade.
Foto: Šk Ivan Dvoržak
POPULARNO
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!
- Gimnazija Bjelovar jedina u županiji uključena u međunarodni projekt „Osnaživanje mladih kroz povijest“
- Starija žena ostala bez novca i nakita nakon krađe u vlastitom domu!
- Algoritmi na kazališnim daskama: Učenici iz Nove Rače i Velike Pisanice učili programiranje kroz umjetnost i tehnologiju
- Povjerovala obećanju o zaradi od kriptovaluta pa ostala bez 9.000 eura!
- „Grad su ljudi“: Znanstveni skup u sklopu Terezijane još jednom oživio priče znamenitih Bjelovarčana
- Građani mogu očekivati pojačanu buku: Kreće vojna vježba „BORBENA MOĆ 26“

