Ogranak matice hrvatske u Bjelovaru organizirao je u četvrtak, 21. veljače putopisno predavanje IDEMO NA ZANZIBAR koje je održao Vedran Knežević. Knežević je turistički vodič i otkriva nepoznate krajeve. Govorio je o klimi, kulturi i životu na Zanzibaru. Također je istaknuo da su putovanja nešto što čovjeka najviše obogaćuje i ostavlja utjecaj na osobnost.
POPULARNO
- Adi Šoše rasplamsao emocije na Terezijani: Bjelovar pjeva uglas s jednim od najomiljenijih regionalnih izvođača
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!




