Jučer, 26. siječnja oko 18,25 sati u Garešnici, u Ulici Matije Gupca, na benzinskoj postaji počinjeno je kazneno djelo razbojništva nad 40-godišnjim prodavačem. Kazneno djelo je počinjeno na način da su dvojica maskiranih počinitelja uz prijetnju vatrenim oružjem, u unutrašnjosti prodajnog prostora, otuđili utržak benzinske postaje, a od prodavatelja njegovih više stotina kuna i osobne isprave, kaznenakon čega su pobjegli. Tijekom počinjenja kaznenog djela nije bilo ozlijeđenih osoba. Policija poduzima intenzivne mjere i radnje u cilju pronalaska počinitelja.
POPULARNO
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!
- Gimnazija Bjelovar jedina u županiji uključena u međunarodni projekt „Osnaživanje mladih kroz povijest“

