Župan Bjelovarsko-bilogorske županije Marko Marušić u Čazmi je obišao radove na sanaciji krovišta ispostave Doma zdravlja. Riječ je o radovima vrijednim više od 38 tisuća eura. Župan Marušić na svom je Facebook profilu naglasio kako je tijekom 2023. godine u ispostave Doma zdravlja uloženo gotovo 600 tisuća eura. U Bjelovaru su u tijeku radovi na uređenju prostora opće medicine, u Daruvaru se uređuje prostor Dječjeg i Školskog dispanzera, a slijedi i energetska obnova zgrada ispostava u Daruvaru i Grubišnom Polju. Svi navedeni projekti osmišljeni su kako bi se medicinskom osoblju omogućili bolji uvjeti rada, a pacijentima kvalitetnija zdravstvena zaštita, zaključio je Marušić.
POPULARNO
- Adi Šoše rasplamsao emocije na Terezijani: Bjelovar pjeva uglas s jednim od najomiljenijih regionalnih izvođača
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!

