Na inicijativu stanovnika Vidikovca i Novoseljana postavlja se kamera za brzinu. Projekt i kućište za kameru financirao je Grad Bjelovar uz prethodnu suglasnost MUP-a. Na ovaj način smanjit će se opasnost prvenstveno kada se automobili iz te dvije ulice uključuju na glavnu prometnicu, a postići će se i veća sigurnost pješaka. Rezultat je to dogovora zamjenika gradonačelnika Igora Brajdića i stanovnika tih ulica, a najviše su sudjelovali Stojko Mamić i Mario Šola.
POPULARNO
- Marijanski zavjet za Domovinu stigao u Bjelovar: Hodočasnici odali počast braniteljima na Barutani 1991.
- Predzadnji dan 30. Terezijane uz Tonyja Cetinskog, Vlatka Štampara i navijačku atmosferu!
- Strojevi koji pričaju priče: Putovanje kroz prošlost na izložbi oldtimer traktora na Terezijani
- Klima uređaji najviše se traže u kontinentalnoj Hrvatskoj: Evo na kojem je mjestu Bjelovarsko-bilogorska županija
- Bjelovar na nogama: Sto metara Carske štrudle stiglo na Terezijanu!
- U Bjelovaru predstavljena knjiga “Prikrivena grobišta Hrvata u Sloveniji” o poslijeratnim zločinima
- Noćni incident u stambenoj zgradi: Dvije žene narušavale red i mir, intervenirala policija!
- Prosidba na Terezijani u Bjelovaru: Marijo pred tisućama ljudi zaprosio Josipu na koncertu Plavog orkestra

