Tamburaški sastav Bilogora sinoć je oduševio Bjelovarčane. Publika je u Boho parku uživala u izvedbama sevdaha pod zvijezdama. Naime, članovi TS-a odlučili su se upravo na sevdah zato što takvu vrstu glazbu nemaju često prilike izvoditi na ostalim događanjima. Ovo je bila idealna prilika pa je tako park okupirala pretežito starija generacija, ali bilo je i onih mlađih. Koncert je održan u sklopu bogat programa Bjelovarskog kulturnog ljeta koji se nastavlja i dalje. Tako večeras od 21 sat u Boho parku možete pogledati projekciju norveške humorne drame „Najgora osoba na svijetu“. Također, kroz cijeli kolovoz se u Narodnoj knjižnici „Petar Preradović“ Bjelovar može pogledati izložba „Kuc kuc ovdje Tiflološki muzej“ koja promovira pravilan stav o slijepim osobama. Tu su i razni sadržaji za djecu – svake subote u kolovozu od 10 do 11 sati u Boho parku se održava čitaonica igraonica za djecu.
POPULARNO
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!
- Gimnazija Bjelovar jedina u županiji uključena u međunarodni projekt „Osnaživanje mladih kroz povijest“




