Bjelovarsku hladnu subotnju večer zagrijao je tribute Balašević bend „Ringišpil“ koji je Bjelovarčane proveo kroz najveće Balaševićeve hitove. Od širokog repertoara „Panonskog mornara“, kako su ga mnogi zvali, na adventskoj pozornici izveli su pjesme poput „Pa dobro, gde si ti?“ i „Blues mutne vode“. Zvuci električne gitare, klavijatura, bubnjeva, violine i saksofona, kao i vokal potaknuli su građane na prisjećanje najvećih hitova te pjevušenje i njihanje. Niske temperature nisu spriječile Bjelovarčane da izađu iz toplih domova i uživaju u ovoj glazbenoj poslastici u sklopu „Adventa u Bjelovaru“. Adventski program nastavlja se sutra posjetom Djeda Mraza od 19 sati kao i koncertom duhovne glazbe „DomiNika“ na adventskoj pozornici.
POPULARNO
- Adi Šoše rasplamsao emocije na Terezijani: Bjelovar pjeva uglas s jednim od najomiljenijih regionalnih izvođača
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!





