Već tradicionalno uoči blagdana Velike Gospe, u Katedrali sv. Terezije Avilske, nakon večernje svete mise, HORKUD Golub Bjelovar vjernike i goste počastio je posebnim koncertom pučkih marijanskih pjesama “Zapjevajmo danas Mariji na čast”. Kao i dosadašnjih godina program je priredio i osmislio Dubravko Kovačević. Uz HORKUD „Golub“, koncert su uveličali KUD „Prigorje“ iz Križevaca, KUD „Sloga“ Miklouš, te pjevačka skupina Udruge umirovljenika iz Podravskih Sesveta. Za orguljama je bio Marko Đurakić.
POPULARNO
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!
- Gimnazija Bjelovar jedina u županiji uključena u međunarodni projekt „Osnaživanje mladih kroz povijest“


