Već tradicionalno uoči blagdana Velike Gospe, u Katedrali sv. Terezije Avilske, nakon večernje svete mise, HORKUD Golub Bjelovar vjernike i goste počastio je posebnim koncertom pučkih marijanskih pjesama “Zapjevajmo danas Mariji na čast”. Kao i dosadašnjih godina program je priredio i osmislio Dubravko Kovačević. U sklopu koncerta uz domaćine, nastupilo je kulturno-umjetničko društvo Prigorje iz Križevaca, KUD Ivan Vitez Trnski iz Nove Rače te pjevačka skupina Udruge umirovljenika iz Podravskih Sesveta. Za orguljama su bili Ivan Nikola Jurić i Vladimir Giacometti.
POPULARNO
- Općini Rovišće odobreno više od 75 tisuća eura: Nova ulaganja u dječja igrališta i vrtiće
- Kupnja parkirališnih karata nikad jednostavnija: Komunalac Bjelovar omogućio online uslugu
- Terezijana u Bjelovaru ulazi u veliko finale: Subotnja večer ostat će za pamćenje
- BJELOVAR NAVIJA ZAJEDNO! Na Terezijani počeo prijenos utakmice Hrvatska – Gana, Vatreni vode 1:0
- Tony Cetinski na Terezijani u Bjelovaru okupio brojnu publiku, koncert je u punom jeku
- Terezijana eksplodirala od smijeha uz stand-up Vlatka Štampara!
- Marijanski zavjet za Domovinu stigao u Bjelovar: Hodočasnici odali počast braniteljima na Barutani 1991.
- Predzadnji dan 30. Terezijane uz Tonyja Cetinskog, Vlatka Štampara i navijačku atmosferu!



