U sklopu 29. Terezijane održan je koncert „Simfonija u mom gradu“, koji je još jednom potvrdio važnost glazbene umjetnosti u životu grada. Na koncertu su nastupili učenici i profesori Glazbene škole „Vatroslava Lisinskog“ iz Bjelovara te Glazbene škole „Jan Vlašimsky“ iz Virovitice.
Ovaj glazbeni događaj, koji je već postao tradicionalan, ponovno je oduševio publiku svojom izvrsnošću, entuzijazmom i snažnom glazbenom emocijom. Suradnja dviju glazbenih škola pokazala je koliko mladenačka strast i pedagoška posvećenost mogu stvoriti vrhunski umjetnički doživljaj.
Koncert je održan pred brojnom publikom koja je s oduševljenjem nagradila svaku izvedbu potvrđujući da je „Simfonija u mom gradu“ nezaobilazan dio kulturne ponude Terezijane i pravi ponos Bjelovara.
Foto: Bjelovar.info