Dnevni red jučerašnje 25. sjednici Gradskog vijeća Grada Bjelovara dopunjen je točkom 20. Donošenje rješenja o imenovanju ravnateljice Narodne knjižnice „Petar Preradović“ Bjelovar te su gradski vijećnici odlučivali o novom imenovanju ravnateljice bjelovarske knjižnice. Na navedeni Prijedlog gradski vijećnici su s 13 glasova za i jednim suzdržanim potvrdili kako ravnateljica i dalje ostaje Vjeruška Štivić te joj je tako povjeren drugi mandat.
POPULARNO
- Marijanski zavjet za Domovinu stigao u Bjelovar: Hodočasnici odali počast braniteljima na Barutani 1991.
- Predzadnji dan 30. Terezijane uz Tonyja Cetinskog, Vlatka Štampara i navijačku atmosferu!
- Strojevi koji pričaju priče: Putovanje kroz prošlost na izložbi oldtimer traktora na Terezijani
- Klima uređaji najviše se traže u kontinentalnoj Hrvatskoj: Evo na kojem je mjestu Bjelovarsko-bilogorska županija
- Bjelovar na nogama: Sto metara Carske štrudle stiglo na Terezijanu!
- U Bjelovaru predstavljena knjiga “Prikrivena grobišta Hrvata u Sloveniji” o poslijeratnim zločinima
- Noćni incident u stambenoj zgradi: Dvije žene narušavale red i mir, intervenirala policija!
- Prosidba na Terezijani u Bjelovaru: Marijo pred tisućama ljudi zaprosio Josipu na koncertu Plavog orkestra

