Uz 18. Međunarodni pčelarski sajam, u Gudovcu se tijekom subote i nedjelje održava i 2. Sajam vjenčanja koji je idealna prilika za sve buduće bračne parove koji uskoro planiraju izreći sudbonosno “DA”.
Uz razne svadbene kolače i torte, uređenje svadbenog prostora, glazbu i glazbenu opremu, mladenci su imali priliku razgledati i bogatu ponudu vjenčanica te svečanih haljina koje je izložio Salon vjenčanica Ivana sa sjedištem u Velikom Trojstvu.
– Naš salon se nalazi u Bjelovaru i bavimo se kompletnom organizacijom vjenčanja, najmom vjenčanica i svečanih haljina za maturalne zabave, krizme, zatim prodajom, šivanjem haljina po mjeri za žene, djevojke i male djevojčice. Po struci nisam šivačica, ali sam dosta drugo radila u Njemačkoj kao pomoćna dizajnerica. Na svu sreću, šefica koja je jedna od poznatijih tamošnjih dizajnerica prepoznala je moj talent i tako je zapravo sve krenulo. U sklopu salona ja šivam, suprug je vlasnik, kćerke su frizerke, stilistice i vode salon. Dakle, posao je u potpunosti obiteljski, svi radimo i trudimo se, kaže Silvija Luktić – Halilović.
Osim vjenčanica, u salonu Ivana možete kupiti svu dodatnu opremu za vjenčanje, svečane haljine i haljine za djevojčice te haljine za razne druge svečane prigode.
