Parkiralište ispred Opće bolnice “Dr. Anđelko Višić” Bjelovar zatvoreno je jučer od 20 sati i neće se koristiti sve do srijede, 6. rujna 2023. zbog izvođenja radova na sanaciji asfaltne površine. Riječ je o donaciji Poduzeća za ceste d.o.o. Bjelovar bjelovarskoj bolnici. Parkiralište na križanju Mihanovićeve i Franjevačke ulice zbog dotrajalosti je potrebno obnoviti nanošenjem novog sloja asfalta.
POPULARNO
- Terezijana eksplodirala od smijeha uz stand-up Vlatka Štampara!
- Marijanski zavjet za Domovinu stigao u Bjelovar: Hodočasnici odali počast braniteljima na Barutani 1991.
- Predzadnji dan 30. Terezijane uz Tonyja Cetinskog, Vlatka Štampara i navijačku atmosferu!
- Strojevi koji pričaju priče: Putovanje kroz prošlost na izložbi oldtimer traktora na Terezijani
- Klima uređaji najviše se traže u kontinentalnoj Hrvatskoj: Evo na kojem je mjestu Bjelovarsko-bilogorska županija
- Bjelovar na nogama: Sto metara Carske štrudle stiglo na Terezijanu!
- U Bjelovaru predstavljena knjiga “Prikrivena grobišta Hrvata u Sloveniji” o poslijeratnim zločinima
- Noćni incident u stambenoj zgradi: Dvije žene narušavale red i mir, intervenirala policija!

