U subotu, 29. lipnja, deset minuta poslije pola noći su u Bjelovaru, na raskrižju Ulice Vladimira Frajtića i Trga hrvatskih branitelja, ispred ugostiteljskog objekta javni red i mir narušavali 25-godišnjak i 36-godišnjak s jedne strane te 25-godišnjak, 37-godišnjak i još jedna mlađa muška osoba s druge strane tako što su vikali i galamili te se međusobno potukli. Protiv sve petorice počinitelja slijedi optužni prijedlog nadležnom prekršajnom odjelu.
Foto: Freepik
POPULARNO
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!
- Gimnazija Bjelovar jedina u županiji uključena u međunarodni projekt „Osnaživanje mladih kroz povijest“

