Policija izvješćuje kako su im ovih dana prijavljene krađe novca, nakita, bicikla i mobitela. Prva krađa se dogodila u petak, 14. lipnja, prijepodne u Dišniku kada je nepoznati počinitelj ušao u nezaključanu kuću 77-godišnje mještanke i iskoristio njenu odsutnost iz kuće te joj ukrao novac i nakit. Potom je u subotu, 15. lipnja, 47-godišnjakinja policiji prijavila da joj je nepoznati počinitelj kod gradskog bazena u Bjelovaru ukrao zaključani bicikl čime joj je pričinjena šteta od oko 600 eura. Treća krađa se dogodila u nedjelju, 16. lipnja, kada je prijavljena krađa mobitela iz ugostiteljskog objekta u Bjelovaru, u Ulici Matice hrvatske, čime je 31-godišnjem vlasniku pričinjena šteta od 300 eura.
POPULARNO
- Marijanski zavjet za Domovinu stigao u Bjelovar: Hodočasnici odali počast braniteljima na Barutani 1991.
- Predzadnji dan 30. Terezijane uz Tonyja Cetinskog, Vlatka Štampara i navijačku atmosferu!
- Strojevi koji pričaju priče: Putovanje kroz prošlost na izložbi oldtimer traktora na Terezijani
- Klima uređaji najviše se traže u kontinentalnoj Hrvatskoj: Evo na kojem je mjestu Bjelovarsko-bilogorska županija
- Bjelovar na nogama: Sto metara Carske štrudle stiglo na Terezijanu!
- U Bjelovaru predstavljena knjiga “Prikrivena grobišta Hrvata u Sloveniji” o poslijeratnim zločinima
- Noćni incident u stambenoj zgradi: Dvije žene narušavale red i mir, intervenirala policija!
- Prosidba na Terezijani u Bjelovaru: Marijo pred tisućama ljudi zaprosio Josipu na koncertu Plavog orkestra

