U subotu, 31. kolovoza, na području Policijske uprave bjelovarsko-bilogorske dvojica muškaraca su dragovoljno predali oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva. 86-godišnjak iz okolice Bjelovara je policijskim službenicima dragovoljno predao jednu poluautomatsku pušku i 670 komada streljiva. Potom je 47-godišnjak iz Grubišnog Polja prilikom čišćenja kuće pronašao jednu pušku, dvije ručne bombe i 144 komada streljiva koje je dragovoljno predao policijskim službenicima. Oduzeto oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva pohranjena su u skladište ubojite opreme do uništenja. Budite odgovorni i dragovoljno predajte oružje, streljivo i minsko-eksplozivna sredstva kako bi se izbjegli potencijalni tragični događaji.
Foto: PU bjelovarsko-bilogorska
POPULARNO
- Marijanski zavjet za Domovinu stigao u Bjelovar: Hodočasnici odali počast braniteljima na Barutani 1991.
- Predzadnji dan 30. Terezijane uz Tonyja Cetinskog, Vlatka Štampara i navijačku atmosferu!
- Strojevi koji pričaju priče: Putovanje kroz prošlost na izložbi oldtimer traktora na Terezijani
- Klima uređaji najviše se traže u kontinentalnoj Hrvatskoj: Evo na kojem je mjestu Bjelovarsko-bilogorska županija
- Bjelovar na nogama: Sto metara Carske štrudle stiglo na Terezijanu!
- U Bjelovaru predstavljena knjiga “Prikrivena grobišta Hrvata u Sloveniji” o poslijeratnim zločinima
- Noćni incident u stambenoj zgradi: Dvije žene narušavale red i mir, intervenirala policija!
- Prosidba na Terezijani u Bjelovaru: Marijo pred tisućama ljudi zaprosio Josipu na koncertu Plavog orkestra

