30. Terezijana već ruši rekorde. Čak 157 prijava izlagača, ugostitelja, vinara i drugih pristiglo je na javne pozive za zakup mjesta na Terezijani – više nego ikad do sada.
Ugostitelji su u prijavi dostavili cjenike koji će vrijediti tijekom cijele manifestacije, pa se tako pola litre točenog piva može kupiti već od 3 eura.
– Ponuda je raznovrsna i, naravno, razlikuje se od ugostitelja do ugostitelja, ali nam je bilo važno da cijene budu realne i pristupačne – poručuju organizatori.
Veseli i velik interes za dodatnim prijavama, stoga se produžuje mogućnost prijave za izlagače u posebnoj tematskoj zoni Bjelowine 2026. (sajam vina, sira i pršuta) na korzu (Ulica Petra Preradovića) – dijelu Terezijane namijenjenom degustaciji i boravku posjetitelja. Uz redovan rad, izlagačima u zoni Bjelowine omogućena je i opcija rada samo vikendom.
Produžena je i mogućnost prijave za zakup još jedne lokacije za ugostiteljske usluge, budući da niti jedna pristigla prijava za tu lokaciju nije zadovoljila uvjete natječaja.
Prijave su otvorene od 6. do 13. svibnja 2026., a sve informacije, linkove i dokumentaciju za prijavu možete pronaći niže na poveznicama.
Foto: Bjelovar.info-arhiva

