Subotnje poslijepodne na Vidikovcu u Velikom Trojstvu obilježila je vožnja balonom na vrući zrak – atrakcija manifestacije Jesen na Bilogori koja je privukla velik broj znatiželjnika. Od 17 do 20 sati balon se uzdizao iznad Bilogore, pružajući putnicima nezaboravan pogled na krajolik u jesenskom ruhu.
Mnogi su iskoristili priliku za jedinstveno iskustvo, a oni koji su ostali na zemlji jednako su uživali promatrajući šareni balon kako se uzdiže iznad polja i sela, postajući prava atrakcija subotnjeg programa.
Manifestacija Jesen na Bilogori nastavlja se i sutra, u nedjelju 21. rujna, uz bogat sportski, kulturni i zabavni program. Pozivamo sve da pogledaju raspored i dođu uživati u jesenjem ugođaju Bilogore. 🍂🎶
📲 Najbrže informacije – pratite nas na Facebooku, Instagramu i TikToku!
Foto: Helena Kokan






