Narodna knjižnica „Petar Preradović“ Bjelovar traži ljude bez dlake na jeziku za radionicu o emocijama! Pozivaju da im se pridružite na radionici „Love&Brake-up Letters“, otvorite svoja srca i izbacite iz sebe i one slatke misli i one gorke istine… Radionica će se održati 12. studenog od 18 sati na Studijskom odjelu knjižnice. Cilj radionice je istražiti emocije i stavove prema Knjižnici te otkriti što veći broj problema/frustracija/izazova s kojima se susrećete prilikom korištenja usluga na kreativan i zabavan način.
Evo kako to funkcionira:
Uvod: objašnjenje i čitanje primjera pisama drugih osoba
Aktivnost: imate 30 minuta zamisliti da je vaša knjižnica stvarna osoba kojoj pišete pismo – ljubavno ili oproštajno! Možete se izraziti kako god poželite i pritom podijelite svoje emocije, iskustva, želje i nezadovoljstva ili zadovoljstva vezana za Knjižnicu i naše usluge. Vaša pisma, ako vi tako želite, mogu ostati anonimna.
Istraživanje povratnih informacija: prikupljanje, sažimanje i organiziranje ključnih uvida iz vaših pisama na sticky notes.
Zašto se pridružiti?
– Vaši uvidi su nam neprocjenjivi i ovo je vaša prilika da nam kažete što vas oduševljava ili vam slama srce u vezi s našim uslugama, a na nama je da pokušamo unaprijedimo naše usluge. Uz to, moći ćete se kreativno izraziti i povezati se s drugim ljubiteljima knjiga! Pretvorimo osjećaje u povratne informacije – poručuju iz bjelovarske knjižnice.
Prijava uz kratku anketu nalazi se na POVEZNICI!
Foto: Unsplash

