U cijeloj Hrvatskoj je u tijeku Norijada – zadnji dan srednjoškolskog obrazovanja maturanata. Obišli smo bjelovarske maturante koji su se u 10 sati okupili na igralištu kod Srednjoškolskog centra nakon čega su prošetali ulicama grada. Nakon povorke gradom okupili su se na igralištu kod Sokolane gdje je uslijedilo pravo slavlje. Dva DJ-a su do 17 sati zadužena za puštanje glazbe, dok u 17 sati svirku preuzima TS „Korak“. Okupilo se oko 500 do 600 maturanata koji obilježavaju zadnji dan svog srednjoškolskog obrazovanja nakon čega odlaze u „svijet odraslih“. Ove je godine za organizaciju Norijade u Bjelovaru zaslužna Obrtnička škola Bjelovar.
POPULARNO
- Umirovljenici potvrdili da su godine samo broj: Zapjevali Terezijani u čast!
- (FOTO) Biskupi zasjedali u Bjelovaru: Huzjak najavio nove crkve, Kutleša poručio da Crkva ne smije biti zatvorena
- Niste posjetili Radićev park tijekom Terezijane? Evo što propuštate
- Hrvatska lutrija dodijelila više od 230 tisuća eura za sportska igrališta: Općini Šandrovac 12.000 eura za novi projekt
- Jedna lokacija sutra bez struje!
- Češka obec Bjelovar predstavila Bjelovar i Bjelovarsko-bilogorsku županiju na međunarodnom folklornom festivalu u Češkoj
- Ponedjeljak na Terezijani: Adi Šoše, Toma, tamburaši i umirovljenici predvode bogat program šestog dana!
- Gimnazija Bjelovar jedina u županiji uključena u međunarodni projekt „Osnaživanje mladih kroz povijest“


