Nastavlja se program Kulturnog i multimedijskog centra Bjelovar “Kazalište u gostima” koje redovito u grad dovodi predstave nekih od najpoznatijih hrvatskih kazališta te je naišlo na sjajan odaziv Bjelovarčana. Iduća predstava na rasporedu je u utorak, 12. prosinca 2023. u 20 sati u Domu kulture. Riječ je o komediji koja progovara o neuralgijama našeg društva Teatra EXIT. Ulaznice je moguće nabaviti na blagajni Kulturnog i multimedijskog centra Bjelovar ili online na stranici www.kmcbj.hr.
POPULARNO
- Veliko finale 30. Terezijane: Bjelovar u znaku glazbe, odlične atmosfere i tisuća posjetitelja
- Lopov kroz otvorena balkonska vrata ušao u kuću
- Krađe na Terezijani: Nakon bačvi piva i torbice s nekoliko tisuća eura, lopovi ukrali i novčanike sa štandova
- Prevozio gorivo u neosiguranom kontejneru, završio u kanalu i izazvao onečišćenje okoliša
- Prevarili vlasnicu: Jedan razgledavao stoku, drugi iz kuće ukrao desetke tisuća eura
- Teško ozlijeđeno dijete u padu s bicikla: Plastična vrećica zapela u kotač i izazvala nesreću
- Policijska uprava bjelovarsko-bilogorska zapošljava: Otvorena dva natječaja za rad na neodređeno vrijeme
- Odlična navijačka atmosfera na Terezijani: Bjelovar slavio pobjedu Hrvatske, a među navijačima bili i gosti iz Gane


